Üretim Anlayışımız

SUNPLAST, evlerinizin her köşesinde severek kullanabileceğiniz; pratik, şık ve ergonomik ürünleri üretmek için kendini sizin yerinize koyarak yola çıkıyor. Öncelikle ürünün AR-GE çalışmaları yapılarak, üretime giden yolun ilk adımı atılmış oluyoruz. AR-GE çalışmalarının öncelikli prensibi tüketiciye kullanışlı, pratik, ergonomik ve şık ürünler tasarlayabilmek. Hayatınızı kolaylaştıracak, günlük yaşantınızda size vakit kazandıracak aynı zamanda da evinize estetik katacak ürünler tasarlamak gibi bir kaygımız var..

 

Dünyanın birçok yerinden ve Türkiye'den bu konuda yetenekli ve kendini ispatlamış tasarımcılara "kendi evinde görmek istedikleri" ürünleri geliştirmeleri için brif veriyor ve öncelikleri siz değerli tüketicilerin genelde arzuladığı kriterlerden seçiyoruz. 

Birinci sınıf hammaddeden üretilen, gıdayla temas edebilen, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı sertifikalar ile birlikte üretimi yapılan ürünlerinimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üretimdeki