KURUMSAL

Sungroup Turkey

VİZYON

İnsanların gelişen ihtiyaçlarını gözeterek pratik, inovatif, özgün ürünler geliştiriyor ve tüketicilerin beğenisine sunuyoruz. Değişen ve gelişen beğenilerden esinlenerek tasarımlarımızı, renklerimizi ve ambalajlarımızı sürekli güncel tutuyoruz. Ortalama her yıl geliştirilen ve üretime alınan altmışın üstünde ürün ile trendi belirliyoruz. Tüm bu özelliklerimiz ile trendi takip eden değil trendi belirleyen firma olma özelliğimizi koruyoruz.

 

DENEYİM

40 yılı aşkın plastik üretimi gelenek ve deneyimimiz ile yüksek kaliteli, uygun fiyatlı seçkin ürünler sunuyoruz. Deneyimlerimizi geniş bir kalifiye kadro ile destekleyerek kendi kalıbını tasarlayıp üretebilen, kendi makine ve hammaddesini direkt olarak ithal edebilen bir firma olarak yüksek rekabet gücünü kazanabilmekteyiz. Bu yüksek sektörel ve teknik deneyim ürün geliştirirken, üretirken ve problemleri çözerken her daim bizi bir adım önde tutmaktadır.

 

TEKNOLOJİ

Tüm ürünlerimiz tamamen Türkiye'deki kendi fabrikamızda en son teknolojileri içeren yeni makineler ve yüksek kalıp tekniği ile üretilmektedir. Sektördeki en yeni ve verimli makine parkuru ve sürekli yenilenen, geliştirilen kalıplarımız sayesinde aylık 4.500.000 parçayı aşan üretim kapasitesi, pazarın lider firması olma özelliğimizi pekiştirmektedir. Ayrıca yüksek teknoloji serigraf, tampon ve transfer makinelerini bir arada kullanarak promosyon ve private label talepler başta olmak üzere pazarın tüm ihtiyaçlarına en hızlı ve seçkin bir kalite ile cevap vermekteyiz. Ayrıca çok geniş ve çeşitli ambalajlama makine parkurumuz ile de değişik türden gelecek tüm ambalaj ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

 

KALİTE

Hammadde ve yan malzemelerden başlayan en yüksek kaliteyi elde etme politikamız ile üretimin her aşamasında titiz bir kalite kontrolü yapmaktayız. Her ürünün dış ambalajındaki özel barkod sistemi ile üretimin tüm aşamaları ve personel denetlenmektedir. Plastik ürünlerde temel kalite unsuru olan hammadde seçimimiz çok hassas olarak yapılmakta olup ürünlerimizin tamamında sertifika içeren %100 gıdaya uygun hammadde ve katkı malzemeleri kullanılmaktadır. Tüm müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıdaya Uygunluk Belgesi, Üretim İzin Belgesi, CE belgesi, TSE belgeleri ile Üretim Kalite ve Gıda Güvenlik (HACCP) ISO Norm belgeleri güvenle müşterilerimize sunulmaktadır.

 

FİYAT

Firmamızın yüksek deneyim ve teknolojik alt yapısı bizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamız ile yerel pazarda A101, BİM, Carrefour, DİA, Kiler, Migros, Real, Tesco, başta olmak üzere, ulusal marketlerde ve seçkin toptancılardaki pazar liderliğimizi sürdürmekteyiz. Bu yüksek rekabet gücümüz ve kalitemiz dört kıtada 50’yi aşkın ülkede gerçekleşen satışlarımız ile bize bir dünya markası olma yolunu açmıştır.

 

SERVİS

Kalite ve fiyat odaklı satış stratejimiz siparişten yüklemeye kadar deneyimli personel ve güçlü bir stok altyapısı ile desteklenerek müşterilerimize en iyi, en hızlı hizmetin verilmesi hedeflenmiştir. Yüksek üretim kapasitemiz ve her üründen ciddi stok içeren stok altyapımız ile MOQ sınırı olmaksızın anında teslim kolaylığı sağlamaktayız. İngilizce, Fransızca, Arapça ve Rusça başta olmak üzere dünya dillerine hâkim deneyimli ihracat departmanımız operasyonel işlemleri en hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.